Nadstandardní přípravný zápas vítěze nezná. Viktorka ve Varnsdorfu uhrála remízu

2. 2. 2019   |   Martin Svoboda / foto Tomáš Secký

Velmi dobrý zápas, jehož kvalita se už blížila úrovní druhé nejvyšší soutěži, odehráli v podhůří Lužických hor hráči Viktorie Žižkov. Proti týmu bývalého žižkovského kouče Davida Oulehly FK Varnsdorf dokázali uhrát po vyrovnávací brance Žežulky v úvodu utkání, pro sebevědomí a psychiku, důležitou remízu 1:1.

přip., sobota 2. 2. 2019, 11:00

FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov

1:1
1:1

Branky: 9. Kodeš - 10. Žežulka. Rozhodčí: Ginzel - Kříž, Fajfer. Diváci: 150.

FK Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Richter, Kouřil, Heppner – Kodeš, Bláha – Kim, Kocourek, Zezula – Schön Náhradníci: Novák, Dordič, Rudzan, Ondráček, Barac, Kubista, Rudnytskyy, Votava, Samoel
FK Viktoria Žižkov: Soukup - Antl, Vitija (46. Halgoš), Opluštil, Žežulka - Urbanec (46. Bazal), Rothe, Batioja, Frizoni (46. Stříž) - Dočekal (65. Zeman), Cabaña (46. Tusjak)

Ohlasy

David Oulehla (trenér FK Varnsdorf): Jsem nespokený s prvním poločasem, kdy hráčům chyběl rychlý pohyb. Přesto jsem dali gól a nastřelili břevno, ale také inkasovali po standardce, což mně vadí. Ve druhé půli jsme hru zrychlili a dostali Viktorku pod tlak. Soupeř hrál ale dobře a nakonec to byl on, kdo mohl rozhodnout.

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): Byl to první zápas se soupeřem, kterého potkáme i v soutěži. Dařila se nám kombinace, hra byla kvalitní, ale stále jsem na štíru s proměňováním. Utkání dospělo do remízového stavu, protože ani jeden z celků nebyl schopen připojit vítěznou branku, ačkoliv si vypracoval hodně příležitostí. Na naší straně byla největší v podobě Bazalovy tyče.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance