O výhře Bohemians rozhodl dvěma góly Nečas

1. 9. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria nestačila v přípravném utkání na prvoligové Bohemians Praha 1905 a podlehla jim 0:2. O výhře klokanů rozhodl dvěma góly v prvním poločase Jakub Nečas.

přát., pátek 1. 9. 2017, 11:00

FK Viktoria Žižkov

Bohemians Praha 1905

0:2
0:2

Branky: 11. a 28. Nečas.

FK Viktoria Žižkov: 1. pol.: Řehák – Šandera, Švejdík, Mareš, Hašek – Kodeš – Galuška, Podrazký, Čermák, Engelmann – Jelínek.

2. pol.: Řehák – Šandera, Toml, Mareš, Henzl – Kodeš – Urbanec, Pumi, Hurka, Volek – Jelínek.
Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Hůlka, Šmíd (46. Buchta), Urdinov (46. Kocič) – Švec (46. Jindřišek), Jirásek – Reiter (46. Vaníček), Hašek (46. Dias), Bartek – Nečas.

Reportáž

Trenér David Vavruška rozložil zátěž mezi všechny hráče a příležitost dostali i dva testovaní hráči. Celý zápas v bráně odchytal Josef Řehák.

Bohemians byli v prvním poločase aktivnější a dvakrát se střelecky prosadili. Nejprve postupoval sám na bránu Hašek a místo zakončení zvolil přihrávku na Jakuba Nečase, který se do prázdné brány nemýlil.

Druhý gól padl po akci na pravé straně, kdy znovu Jakub Nečas usměrnil za Řehákova záda povedený centr Reitera, bývalého hráče Žižkova. Mezitím ještě Jirásek orazítkoval tyč žižkovské brány.

Ve druhém poločase už gól nepadl, nicméně o zajímavé akce nebyla nouze. V bráně Žižkova se několika zákroky blýskl Řehák, další střelu za svá záda už ale nepustil.

Viktoria tak nestačila na prvoligové Bohemians a podlehla jim 0:2.

Fotogalerie

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha