Prazdroj nám dnes chutnal, ani ligová Plzeň nepřipravila Žižkov o novoroční neporazitelnost!

23. 1. 2020   |   Wear

Exžižkováci Hruška s Brabcem, ale i Limberský, Řezník nebo Krmenčík. Trenér Gula nasadil proti Viktorce silnou sestavu, ale ani jeden z nejlepších tuzemských týmů nedokázal partu z nejhezčí pražské čtvrti srazit na kolena. Po bezbrankové remíze pokračujeme v zimní přípravě bez porážky.

příp., čtvrtek 23. 1. 2020, 11:00

FC Viktoria Plzeň

FK Viktoria Žižkov

0:0
0:0

bez branek, Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Špindlerová. ŽK: Gabriel (PLZ), Diváci: 260

FC Viktoria Plzeň:

Hruška – Řezník, Pernica (79. Gabriel), Brabec, Limberský (79. Žilák) – Herc, Kalvach, Čermák – Mihálik (69. Kayamba), Krmenčík (69. Chorý, 72. Krmenčík), Kopic (79. Šulc).

FK Viktoria Žižkov:

1.pol.: Švenger - Pavlík, Březina, Opluštil, Dudl - Vůch, Cabadaj, Batioja - Martan, Čapek, Urbanec.

2.pol.: Švenger - Bazal, Žežulka, Skopec, Muleme - Súkenník, Hlagoš, Gil - Diviš, Szotkowski, Bezdička.


Reportáž

      Jak už bývá letos zvykem, začala Viktorka, diplomaticky řečeno, rozvážně. První sice zahrozil hlavou Čapek, ale po několika minutách už musel vytáhnout parádní zákrok Švenger. Následující chvíle dál patřily Plzni, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Po půl hodině se postavil k trestnému kopu Březina a i když Hruška vytáhl jeho pumelici s námahou nad břevno, tahle standardka jakoby pootočila vývojem zápasu. Viktoriáni ožili a do konce poločasu už byli plzeňským vyrovnaným soupeřem. A po změně stran bylo ještě veseleji. Čerstvá sestava si to s domácími rozdávala od úvodního hvizdu nebojácně s otevřeným hledím a v určitých pasážích jsme svého soka dokonce přehrávali. Diviš, Gil, Szotkowski, Bazal … to není kvíz ze znalosti našich hráčů, ale seznam střelců, jejichž pokusy gólmana Plzně ve druhé půli pořádně zaměstnaly. Nejblíže zasloužené trefě jsme byli v 58. minutě, kdy pohotovou ránu Luise Gila zastavila tyč. Viktorka proti pravidelnému pohárovému zástupci obstála a i ze třetího zápasového testu roku 2020 odchází neporažena.

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov