Sedmnáctka v Plzni dvakrát vyrovnala, nakonec padla na penalty

12. 3. 2019   |   RedakceFoto: Mládež

Mladší dorost Viktorie Žižkov ve druhém jarním kole zavítal do Plzně, kde se postavil své jmenovkyni. Po remíze 2:2 v základní hrací době zvítězili domácí na penalty. Červenobílí jsou v tabulce po sedmnácti odehraných kolech na 12. místě se ziskem 22 bodů.

16. kolo, neděle 10. 3. 2019, 14:30

FC Viktoria Plzeň

FK Viktoria Žižkov

3:2pen
2:1 (5:4 pen.)

Branky: 29. Ferko, 44. Janča - 41. Poustecký, 85. Plucha, Rozhodčí: Cupl - Jirsa, Klik, ŽK: Tulach (ZIZ), Diváci: 30.

FK Viktoria Žižkov: Pešek - Podrápský, Schierreich, Kadlec, Tulach (55. Schovanec) - Velička, Plucha, Gábor - Tůma (46. Pudil), Poustecký, Vlček (60. Koryta)

Ohlasy

Hodnocení trenéra Tomáše Pluchy: "V prvním poločase byla naše hra komplikovaná, pomalá, mnoho přihrávek směrem dozadu nebo do stran. Z jedné z mála přímočarých akcí jsme vyrovnali, ale necháme si vstřelit branku do šatny ze situace, z které bychom branku dostávat neměli. Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý. Už jsme hráli daleko kolměji, rychleji a i s větším zaujetím, což se projevilo na obrazu hry a přineslo zasloužené vyrovnání."

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerkaSEAT