Starší dorost jede na vítězné vlně. Vyhrál potřetí za sebou

5. 6. 2018 | Redakce

Dobrá série devatenáctky Viktorie Žižkov pokračuje. Po Viktorii Plzeň a Sokolovu si svěřenci trenérů Pavla Ondračky a Marka Trvala poradili i s Mostem, který porazili 4:1. Soutěžní sezonu uzavřou zápasem na hřišti čtrnáctého Kladna.

28. kolo, Česká liga dorostu A, ne 3. 6. 2018, 10:00
logo

Mostecký fotbalový klub

4:1 (2:1)
logo

Branky: 1. a 75. Macháček, 43. Olšovský, 70. Zeman – 42. Vaněk. Rozhodčí: Opočenský – Andras, Gryc. Diváci: 70.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Konečný – Kaisler, Mucha, Obermajer, Hrubý – Studený, Olšovský, Krivosheev – Zeman (84. Kříž), Plucha (81. Tesař), Macháček (86. Šimůnek).
Mostecký fotbalový klub:
Hodina - Jančík (70. Rusó, Kerner, Strnad, Čonka, Šedivý, Volkman (45. Drobný), Mirga (66. Gabčo), Klíma, Vaněk, Jungmann.

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Naše naprosto zasloužené vítězství, i když na rozhodnutí zápasu jsme čekali až do 70. minuty, kdy jsme soupeři odskočili o dva góly a pak ještě přidali pojistku v podobě čtvrtého gólu. Vstup do zápasu byl úžasný, hned z první šance jsme dali na 1:0, ale druhou branku jsme z tlaku nedali a zahazovali jednu šanci za druhou. Někdy od 30. minuty jsme navíc zpožďovali kombinaci, měli hodně zbytečných dotyků s míčem a vypadávali jsme tím z rytmu. A známé fotbalové pravidlo nedáš-dostaneš se naplnilo, když z první vážnější akce soupeře jsme inkasovali. Ale stejně jako v minulém domácím utkání proti Plzni jsme dokázali bleskově zareagovat a opět se dostali do vedení 2:1. Ve druhém poločase jsme zrychlili kombinaci a přechodovou fázi dopředu a na hře se to ihned projevilo. Přišly další šance, něco z toho jsme nakonec i proměnili a zakončili tak sezonu na domácím hřišti spokojení s výhrou a hlavně docela dobrým pocitem z výkonu. V neděli nás čeká poslední utkání venku na Kladně a rádi bychom uspěli i tam.“

21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek