Žižkovská čtrnáctka sehrála velmi smolné utkání v Mostě

Mostecký fotbalový klub

FK Viktoria Žižkov

5:2
4:1

Branky: 11. a 13. Paldrych, 7. a 32. Svoboda, 47. Benda - 6. Mašek, 75. Trávníček, Rozhodčí: Reiner - Wenc, Došek, ŽK: Klimt, Moscato, Mýška (MOS), ČK: 22. Bača (ZIZ), Diváci: 30.

Mostecký fotbalový klub: Pinte - Svoboda (67. Nedbal), Krbec (54. Jandák), Žáček, Schöpp, Paldrych, Vorlíček (67. Horváth), Šlehofer (40. Myška), Benda (54. Hlavatý), Klimt (40. Švarc), Moscato.
FK Viktoria Žižkov: Báča – V. Novák (62. Franěk), Vohralík, Cír, Novotný (62. Marek) - Cafourek (54. J. Novák), Růžek (62. Trávníček), Joska (62. Hnízdil) – Bartoš, Mašek (22. Buk), Melichar (54. Tatar).

Ohlasy

Komentář trenéra Aleše Šmída (FK VIKTORIA ŽIŽKOV): ,,V dohrávce 9. kola jsme jeli do Mostu s vědomím, že domácí hráči hrají velmi jednoduchý fotbal spočívající v nákopech na velmi rychlé útočníky. Začátek zápasu nám vyšel opět velmi dobře, kdy jsme se v 6. minutě ujali vedení brankou Matěje Maška, jenž doběhl špatně odehraný míč brankáře domácích a skóroval do prázdné branky. Bohužel hned za necelou minutu domácí srovnali. O další čtyři minuty domácí skórovali podruhé, kdy jsme nechali zcela osamoceného domácího hráče, který hlavičkoval do odkryté části naší branky. Za další dvě minuty jsme ztratili míč ve středu hřiště a domácí střelou z velké vzdálenosti překonali našeho brankaře po třetí. Aby toho nebylo dost, tak ve 22. minutě obdržel náš brankář Báča červenou kartu za to, že zahrál rukou mimo pokutové území. Od tohoto okamžiku se kluci paradoxně vzpamatovali a i v deseti se snažili držet více míč a být stále aktivní směrem dopředu. Do poločasu jsme obdrželi sice ještě jeden gól, ale kluci stále chtěli hrát a nezabalili to. Ve druhém poločase jsme stále chtěli být nebezpeční dopředu a ohrožovat branku domácích, což se celkem dařilo. Bohužel jsme se neprosadili střelecky. Domácí nám vstřelili pátou branku po naší nepřesné rozehrávce. V 75. minutě jsme vstřelili druhou branku hráčem Tomášem Trávníčkem. Utkání skončilo výhrou 5:2 pro domácí. Klukům chci poděkovat za to, že se snažili šedesát minut hrát v oslabení fotbal a nezabalili to.“

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerkaSEAT