U15 převálcovala díky čtyřem brankám Šindeláře Sokolov 5:2

2. 9. 2019   |   Luboš Kroupa

4, neděle 1. 9. 2019, 10:00

FK Baník Sokolov

FK Viktoria Žižkov

2:5
0:4

Branky: 55. Schulz, 75. Rmoutil (p.) - 3., 5., 19. a 24. Šindelář, 49. Kop, Rozhodčí: Gardoš - Godža, Szendi, ŽK: Schulz (SOK), Diváků: 50.

FK Baník Sokolov: Beran - Schulz, Dolejš, Raclavský, Fuchs, Rampa, Horvát, Rmoutil, Erlbach (47. Cettl), Paluska, Pipta (57. Jelínek).
FK Viktoria Žižkov: Šmíd (75. Bača) - Rakušan (64. Vlček A.), Janovský, Vlček P., Vančura - Rulf, Kop, Nepivoda (64. Tejral) - Tomek (75. Černý), Šindelář, Šerák (57. Kartulev).

Reportáž

V hezkém areálu Baníku Královské Poříčí jsme se utkali s loňským vítězem a jedním z největších favoritů naší soutěže. Čekali jsme velmi těžké, rychlé utkání. Úvod zápasu se nám skvěle povedl. Po dobrém napadání jsme se ujali vedení brankou Šindeláře. Za chvíli skóroval opět Šindelář po hezké finální přihrávce Kopa. I domácí si vytvořili šance ke skórování především po rychlém přechodu do útoku, ale další dvě branky do poločasu přidal opět "pokladník" Tomáš Šindelář. Začátek druhého poločasu jsme měli ve své moci a po pěkné kombinační akci přidali Kopem pátou branku. Další šance jsme do zdárného konce nedotáhli, a tak domácí na konci utkání skóre korigovali. Nejprve hlavou po standardní situaci a poté z penalty. Kluci v horkém počasí předvedli výborný výkon a zaslouženě odvezli do Prahy 3 body.

FORTUNASECOAli21Praha 3PencoGemerka