V přípravě s Dynamem porážka 1:3

10. 11. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria v přípravném utkání v reprezentační přestávce nestačila na České Budějovice a podlehla jim 1:3.

přát., pátek 10. 11. 2017, 11:00

SK Dynamo Č. Budějovice

FK Viktoria Žižkov

3:1
2:0

Branky: 25. Táborský, 27. Mashike, 80. Havel – 74. Helešic (vl.).

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Kadula (46. Řehoř), Novák, Kladrubský (46. Havel), Pouček – Wermke (46. Burlutskij), Javorek (46. Hála), Čavoš, Pešek (46. Helešic) – Mashike, Táborský (46. Benát).
FK Viktoria Žižkov: Řehák – Hašek (46. Šandera), Švejdík, Toml, Pardubský – Podrazký (75. Jelínek), Čermák, Bazal – Jelínek (46. Kodeš), Engelmann (46. Volek), Hurka.

Reportáž

Viktoria do zápasu naskočila i se zkušenými Švejdíkem a Podrazkým, kteří v minulých týdnech laborovali se zraněními. Vstup do zápasu mužstvu trenéra Pilného vyšel, Engelmanna na poslední chvíli zablokovali domácí a Bazal svou střelou trefil břevno.

Pak však dvakrát udeřili domácí. Nejprve se z dorážky prosadil Ivo Táborský a na rozdíl dvou gólů zvyšoval Elvis Sukisa Mashike.

Ve druhém poločase byly vidět nepřesnosti na obou stranách a tempo opadlo. Nebezpečně se jevila Podrazkého střela, nicméně šance se jinak počítaly spíše na domácí straně.

Šestnáct minut před koncem Viktoria snížila, když si Hurkův centr srazil do vlastní brány Matěj Helešic. Vyrovnání se však nekonalo, výhru Dynama pečetil gólem na 3:1 Lukáš Havel.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha