Série proher pokračuje, po slibné první půli béčko nakonec kapitulovalo

15. 9. 2018 | Martin Svoboda

Další smutný příběh s visačkou jednogólové prohry napsali hráči rezervy Viktorie Źižkov v 6. kole Pražská teplárenská přeboru v zápase proti Dukle Jižní Město. Přes zlepšený projev a dobrou aktivitu v první půli si Viktoriáni poločasový jednobrankový náskok neuhlídali. Nejen že o něj přišli, ale nakonec, jak je již pravidlem, nebrali ani bod za remízu. Přitom za stavu 2:1 mohl ve velké šanci navýšit skóre Trapanovski. Jeho dobře myšlený lob Tlustého bránu minul. Žižkovské béčko tak zůstává stále s jedním bodem poslední.

6. kolo, Pražská teplárenská přebor mužů, so 15. 9. 2018, 10:15

FK Viktoria Žižkov "B"

FK Dukla Jižní Město

2:3 (2:1)

Branky: 26. Obermajer, 41. Mareš - 19. a 67. Vrzal, 55. Mareš vlastní. Rozhodčí: Jakl - Maretta, Toman. ŽK: Sintean, Vilotič, Kříž - Hudzieczek, Lafek. Diváci: 69

FK Viktoria Žižkov "B":
Dlabola- Nguyen (69. Tseber), Obermajer (74. Pluha), Mareš (83. Mucha), Kříž - Vilotič - Sintean, Souček (67. Saňa), Halgoš (46. Trapanovski), Vild - Duong

8. 3. 2024

Představujeme fanouškům partnera Viktorky - Sběrné suroviny UH, s.r.o.

4. 3. 2024

Předprodej na Opavu zahájen, tu nejlepší pozvánku poslal fanouškům tým svým vítězstvím v Brně