Viktoria podlehla Astaně o dvě branky

2. 12. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria podlehla v přátelském utkání kazašskému celku FC Astana 1:3. Moc však nechybělo, aby vybojovala remízu. V 59. minutě vyrovnával na 1:1 Podrazký, nicméně soupeř hrající Evropskou ligu nakonec dokázal vstřelit další dva góly a vyhrát 3:1.

přát., sobota 2. 12. 2017, 13:00

FK Viktoria Žižkov

FC Astana

1:3
1:1

Branky: 59. Podrazký (Jelínek) – 6., 72. a 82.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Řehák – Šandera, Toml, Kingue, Pardubský – Pavlata – Badocha, Duque, Bucha, Urbanec – Telnar.
2. poločas: Řehák – Pardubský, Švejdík, Mareš, Hašek – Kodeš – Engelmann, Podrazký, Čermák, Hurka – Jelínek.

Reportáž

Viktoria naskočila do obou poločasů s rozdílnými sestavami a příležitost dostalo i několik testovaných hráčů. Vstup do duelu vyšel lépe soupeři, který se v šesté minutě ujal vedení.

Zhruba od dvacáté minuty se však hra vyrovnala, Viktoria také začala být nebezpečná a po rohovém kopu dokonce trefila tyč.

Ve druhém poločase dokázal vyrovnat kapitán Miroslav Podrazký, který tvrdou ránou z vápna nedal brankáři šanci. Velmi dobrou práci odvedl Jelínek, který vybojoval balon. Ještě před tím nebezpečně střílel Čermák.

Astana ale nakonec zápas zlomila ve svůj prospěch. Nejprve se ujala vedení z pokutového kopu po faulu Řeháka a posléze přidala i třetí gól.

Viktorka se však za svůj výkon proti soupeři z Evropské ligy nemusela stydět.

Fotogalerie

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha