Viktorka navázala na kvalitní výkon v Liberci a z Vysočiny veze vítězství

13. 2. 2021   |   Wear

I druhý zápas ve dvou dnech v mrazivém počasí svěřenci Davida Oulehly zvládli a na jihlavské umělce se radují z výhry.

přát., sobota 13. 2. 2021, 11:00

FC Vysočina Jihlava

FK Viktoria Žižkov

0:1
0:0

Gól : 80. Ahamada

Rozhodčí : Denev - Havlín, Krondráf

Hráno bez diváků.

FC Vysočina Jihlava:

Číž – Křišťál (46. Svoboda), Štefánek, Vlček (46. Vedral), Horák (60. Želazný) – Shudeiwa (46. Ritter), Lacko (70. Chocholatý), Červ, Tureček – Arroyo (46. Ševčík), Klobása (46. Araujo-Wilson), Selnar (70. Chok)

FK Viktoria Žižkov:

Hrubeš - Urbanec, Kadlec, Hušek, Muleme - Skopec, Petrlák - Nabiyev, Zoubele, Bezdička - Pázler

Do druhé půle : Soukup - Diviš, Sixta, Štěpánek, Ahamada


Reportáž

        Bez osmi hráčů, kteří měli v nohách náročný pohárový zápas s Libercem, přijela Viktorka do Jihlavy ke čtvrtému přípravnému utkání letošní zimy. A nutno přiznat, že v úvodu souhra nejen vázla, ale díky několika hrubým chybám mohlo být po pár minutách po zápase. Žižkov ale podržel Hrubeš a jeho spoluhráči včas přepli do mnohem optimističtějšího módu. Od desáté minuty jsme byli svědky vyrovnané partie, ve které zvonily na obou stranách brankové konstrukce a kterou rozhodla pohotová střela novice Ahamady v závěru zápasu. Viktorka si tak v přípravě připsala druhou výhru a za týden vyzve v atraktivním duelu Varnsdorf, tým, který donedávna vedlo naše tenérské duo.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance