Viktorka otočila zápas s juniory Slavie a po třinácti zápasech v řadě dala více jak dva góly

26. 1. 2019   |   Martin Svoboda foto Lukáš Brhlík

Neuvěřitelnou šňůru třinácti zápasů v řadě musely absolvovat různě složené jedenáctky Viktorky Žižkov, aby docílily skóre se třemi a více zásahy. V zápase s rezervnim týmem Slavie Praha to svěřenci žižkovskeho kouče Miloše Sazimy konečně dokázali, navíc byli blízko gólu v několika dalších vyložených šancích. Na velmi těžkém terénu umělé trávy v Horních Počernicích, která nebyla zcela optimálně připravena, se tak Viktoriáni sami připravili o mnohem výraznější vítězství. Po kompletní gólmanské marodce musel v brance zaskakovat, a to ne poprvé, trenér brankářů Václav Winter.

příp., sobota 26. 1. 2019, 13:30

SK Slavia Praha U21

FK Viktoria Žižkov

2:4
2:1

Branky: 31. Trapanovski, 33. Alvir - 8. Urbanec, 56. Bazal (pen.) 59. Vrána, 79. Batioja. Rozhodčí: Váňa - Štefan, Machýček. Diváci: 50

FK Viktoria Žižkov: Winter - Bazal (80.Antl), Vitija, Opluštil (46.Šimánek), Žežulka - Šustr, Batioja, Urbanec (46. Vrána) , Stříž (46. Frizoni) - Cabaña, Dočekal (46.Zeman)

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): Zápas nám ukázal, kolik šancí potřebujeme na vstřelení gólu. Je to trestuhodné. Sice jsme zvítězili 4:2, ale zápas měl skončit spíš 9:3. První půli jsme prováhali, do druhé nastoupili dravější hráči, pak se převaha projevila i ve skóre. 

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance