Devatenáctka vstoupila do sezony na výbornou, zaslouženě porazila jmenovkyni z Plzně

14. 8. 2018   |   Redakce

Důležité první soutěžní utkání nové sezony zvládl starší dorost Viktorie Žižkov na jedničku, když ve Vinoři porazil po kvalitním týmovém výkonu béčko Viktorie Plzeň 3:1. Vítězové těžili z pozorné defenzivy a fungující souhry zálohy s útokem, která byla motorem nebezpečného a účinného přechodu do ofenzivy. Příští zápas: Petřín Plzeň – Viktoria Žižkov (neděle 19. srpna v 10:15)

1. kolo, neděle 12. 8. 2018, 10:15

FK Viktoria Žižkov

FC Viktoria Plzeň

3:1
2:0

Branky: 13. Tesař, 20. Livora, 64. Šimůnek – 90. Koranda z pen. Rozhodčí: Cichra – Andras, Chrenko. Diváci: 80.

FK Viktoria Žižkov: Konečný – Kaisler, Lanc, Pařízek, Hrubý – Studený, Hradil, Minárčin – Chytra (60. Šimůnek), Tesař (77. Vácha), Livora.
FC Viktoria Plzeň: Riedl – Plecitý, Strmiska, Fišer, Petrmichl – Kuhajda, Lehký, Pavlík (68. Řezníček) – Popovič, Kotěšovec (46. Koranda), Kavka.

Ohlasy

Komentář trenéra Marka Trvala: „Se vstupem do sezony jsem určitě spokojen, protože všichni kluci podali velmi dobrý výkon. Dobře a důsledně jsme bránili a dařily se nám rychlé protiútoky.“

Komentář trenéra hostí Jaroslava Kovaříka: „V zápase jsme neodvedli práci, kterou jsme měli. Chyběl mi důraz a odhodlání se poprat se soupeřem. Zklamal mě přístup hráčů, neodvedli své standardní výkony. Do budoucna se bude muset hodně přidat, hráči by si měli říci, že se perou o základní sestavu U19, která bude hrát Youth League. Z tohoto důvodu jsem byl dost zklamaný, zápas jsme tím pádem nezvládli výsledkově.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha