Viktoria s Táborskem padla 0:2

5. 11. 2017 | fkvz.cz

Viktoria ve 14. kole nestačila na Táborsko a na domácím hřišti mu podlehla 0:2. Hosté z jihu Čech udeřili vždy zkraje poločasů.

14. kolo, Fortuna národní liga, ne 5. 11. 2017, 10:15

0:2 (0:1)

Branky: 10. Nešický, 50. Štohanzl. Rozhodčí: Vojkovský – Ratajová, Šimáček. ŽK: Čermák – Navrátil. Diváci: 921.

Hrubeš – Šandera, Toml, Mareš, Hašek – Kodeš, Čermák (84. Hurka) – Bazal, Volek (65. Galuška), Engelmann – Jelínek (75. Pardubský).
FC SILON Táborsko:
Toma – Prošek, Hell, Navrátil, Klusák – Mršič (80. Kopřiva), Nešický, Kučera, Štohanzl, Blecha (67. Souček) – Musiol (90. Essomba Ondoua).

Trenér Bohuslav Pilný dal příležitost opět stejné sestavě, na lavičce náhradníků byli připravení Švejdík s Podrazkým, kteří v minulých zápasech chyběli kvůli zranění.

Viktoria začala aktivitou, více držela míč na svých kopačkách, ovšem udeřili hosté. Aleš Nešický se opřel do balonu zhruba z pětadvaceti metrů a míč se od tyče odrazil za Hrubešova záda.

Hosté si ještě v průběhu prvního poločasu vytvořili několik příležitostí, jak navýšit skóre duelu, ovšem Viktorii podržel podobně jako v minulých zápasech pozorný Hrubeš.

Do druhého poločasu se vstoupilo šancí Šandery, který střelou z vápna prověřil pozornost Tomy. Poté však udeřilo na druhé straně, na Mršičův centr si na přední tyči naskočil Jan Štohanzl a hosté vedli o dvě branky.

Viktoria poté marně dobývala táborskou obranu. Největší šanci si vypracovali Engelmann s Bazalem, ale ani jeden v gólovce neuspěl. Posléze mohl jít prvně zmiňovaný sám na bránu, ovšem balon si příliš předkopl a ten skončil v rukavicích Tomy.

Viktoria tak prohrála s Táborskem 0:2 a další zápas ji čeká za čtrnáct dní po reprezentační přestávce, kdy opět na domácí půdě přivítá Vlašim.

Fotogalerie

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek