Včerejší testy celého týmu komplet negativní. I tak si však smíme fotbal zahrát pouze na Playstationu

14. 10. 2020 | Wear

Danajský dar. Tak lze asi nejvýstižněji charakterizovat výsledky přetestování na covid-19, které včera úspěšně absolvovali všichni členové klubu. Místo radosti z negativních výsledků a chuti do další práce, převládá v hráčích a u realizačního týmu pachuť a zklamání. Svoji práci totiž vykonávat přesto nesmějí.

     Zákaz volnočasových aktivit s ohledem na současnou situaci dává logiku. Ovšem logiku už, alespoň z našeho pohledu, absolutně postrádá nekompromisní stopka pro profesionální kluby. Napříč všemi obory byste jen těžko našli oblast, která je více izolována a dodržuje dlouhodobě nadstandardně veškerá pravidla, jako je profifotbal. Dohoda před sezonou zněla jasně - pokud chcete hrát, budete se pravidelně testovat a dodržovat další pravidla. Viktorka a ostatní kluby dohodu striktně ctí, na Žižkově jsme absolvovali testy často i nad její rámec, např. před startem přípravy. Přesto svoji práci vykonávat nesmíme. Částku, kterou utopili majitelé klubů v testech, nebo v platbách za hotely se single pokoji pro každého hráče, si každý dokáže spočítat. I to, co by se za ni dalo pořídit např. mládežnickým týmům. 

     Držíme palce Ligové fotbalové asociaci v její snaze vyjednat profifotbalu alespoň částečně přijatelné podmínky. A vy držte palce nám. Dokud to půjde, budeme nadále makat tak, aby jsme vám po restartu soutěže dělali svými výkony a výsledky radost. 

     Všichni si totiž moc dobře uvědomujeme jedno. Nebýt vstupu nového majitele, potácela by se Viktorka, díky současným opatřením, v těchto dnech na hranici krachu.

Jedna čtvrť, jeden klub, jedno srdce!


logo logo
26. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 30. 5. 2021

FK Viktoria Žižkov

FC MAS Táborsko

2:0
30. 5. 2021

Viktorka ozdobila standing ovation pro Pudila výhrou a potvrdila čtvré místo.

27. 5. 2021

Goodbye, Mr. Pudil ... Zápas proti Táborsku uzavře jednu velkou kapitolu.

22. 5. 2021

Takhle se reprezentuje Žižkov! Tým, navzdory osudu, zvládl zápas v Chrudimi skvěle.

22. 5. 2021

Na jaře naposledy ven, Viktorku dnes přivítá Chrudim