Patnáctka porazila po dobrém výkonu Čáslav 2:1

14. kolo, Česká liga žáků C, so 12. 11. 2016, 10:00
logo

FK Čáslav

2:1 (1:0)
logo

Branky: 21. Mach, 44. Chaloupka - 63. Mužátko. Rozhodčí: Jeřábek - Kušta, Jírovec. ŽK: Kadlec, Chaloupka, Mach - Vyhnálek. Diváci: 30.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Pančev (35. Vávra) - Langer, Kadlec, Plucha, Umachanov - Borovička (35. Schovanec), Pivoňka, Velička - Dukay, Chaloupka, Mach
FK Čáslav:
Kocprd - Michek, Kubín, Altmann Lukáš, Novák (46. Mikulenka), Altman Miroslav, Pletánek (35. Miláček), Chábera (59. Mužátko), Fišr, Schovanec, Vyhnálek

Ohlasy

Ohlasy trenéra domácích:

Do 63. minuty jsme byli lepším týmem, hru jsme kontrovali a jen naší nepřesností nebo výbornými zákroky hostujícího brankáře bylo skóre pouze 2:0. V 63. minutě jsme obdrželi branku z ojedinělého protiútoku. Závěrečných 5 minut byla naše hra plná paniky, chaosu, nepřesností a málem jsme přišli o výhru do té doby jasného utkání.

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost