Viktorka porazila v přípravě nováčka F:NL Vyšehrad

10. 7. 2019 | Luboš Kroupa

V prvním ze sobotních přípravných utkání rozhodli o naší výhře cizinci. Nejprve vyrovnával křídelník Cabaña a o naší výhře rozhodl po změně stran Gil.

příp., Letní příprava, st 10. 7. 2019, 10:15
logo

FC Slavoj Vyšehrad

1:2 (1:1)
logo

Branky: 28. Mareš - 35. Cabaña, 63. Gil.

FC Slavoj Vyšehrad:
1. pol: Otáhal – Pardubský, Švejdík, Šimek, Mareš – Brejcha – L. Veselý, Drobílek, Rys, Freit – Pouček. 2. pol: Dočekal – Krejdl, Švejdík, Žežulka, Laňka – Verner – Vejvar, Alexandr, Maňák, Rataj – Werner (63. Drozda).
FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Hrubeš (46. Konečný) – Tvaroh, Maksič, Rothe, Tasič – Zeman, Petrák, Gil – Cabaña, Hejný (46. Felipe), Samir.

Reportáž

Utkání bylo odehráno v Dobrovízi, kde letos Viktorka našla tréninkoví azyl. Soupeřem Viktorky byl FC Slavoj Vyšehrad, za který nastoupilo hned několik bývalých Viktoriánů – brankář Otáhal, obránci Pardubský, Švejdík, Šimek, Krejdl, Žežulka a Mareš, který ve 28. minutě střelou z dálky otevřel skóre zápasu. Po 7 minutách vyrovnal střelou zpoza vápna Cabaña. Ve druhém poločase přidal naší druhou branku Gil a stanovil výsledek zápasu - 2:1. V závěru měl Vyšehrad poslední možnost na úpravu skóre, ale brankář Konečný pokutový kop vyrazil.

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta